Wernisaż wystawy Malarstwo i Witraże Władysława i Wojciecha Koziołów ze zbiorów Muzeum Zamkowego w Malborku oraz ze zbiorów Władysława i Wojciecha Koziołów.

Dzień 26 kwietnia można uznać za wyjątkowy dla wszystkich miłośników sztuki w Przasnyszu. Tego dnia w Muzeum Historycznym w Przasnyszu otwarta została wystawa KOZIOŁ & KOZIOŁ. Witraż i malarstwo Władysława i Wojciecha Koziołów. Wystawa zorganizowana została przez Muzeum Zamkowe w Malborku, Władysława i Wojciecha Koziołów oraz Muzeum Historyczne w Przasnyszu. Na wystawie można zapoznać się z twórczością dwóch toruńskich malarzy i witrażystów – ojca i syna – Władysława i Wojciecha Koziołów. Muzeum dziękuje wszystkim, którzy przybyli na otwarcie. W szczególności dziękujemy Artystom – Panom Władysławowi i Wojciechowi Koziołom oraz pracownikom Muzeum Zamkowego w Malborku. Kuratorem wystawy jest Pani kustosz Ewa Witkowicz-Pałka z Muzeum Zamkowego w Malborku.